pergola-sb500-hyforia

Rolety stanowią alternatywę do np. żaluzji wewnętrznych lub fasadowych. Ich głównym zadaniem jest sterowanie zacienieniem wnętrza, ale nie tylko. Zastosowane w połączeniu z pergolami - dzięki zastosowanym zamkom typu ZiiP - są również osłoną przeciwwietrzną, a także poprawiają w zdecydowany sposób nasze poczucie prywatności.

Do ich zasadniczych cech, które mogą wpływać na naszą decyzję o ich zastosowaniu, należą:

  1. Jakość – wysokiej jakości materiały o różnorodnej kolorystyce.
  2. Lekkość – lżejsza alternatywa do standardowych żaluzji.
  3. Mechanizm zamka błyskawicznego Ziiip – pełna kontrola zaciemnienia i ochrona przed promieniowaniem UV.
  4. Montaż ścienny, sufitowy i podtynkowy – montaż dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań.
  5. Rolety na wymiar – produkt idealnie skrojony na Twoją miarę.
  6. System wolno wiszący – dostępny dla rolet z montażem zewnętrznym.

Jak widać z powyższego rolety mają wiele argumentów za ich stosowaniem. Sposób montażu, kolorystyka, uszczelnianie za pomocą zamków i oczywiście charakter, który zmienia wygląd i użyteczność np. pergoli.

Należy także pamiętać, że jak każdy rodzaj osłony przeciwsłonecznej, tak i rolety chronią nasze wnętrza i przedmioty przed wpływem światła słonecznego - promieni UV.

Prostota użytkowania, duże powierzchnie, modułowość to także elementy, które musimy brać pod uwagę decydując o wyborze osłony przed słońcem.

W naszej ofercie mamy trzy rodzaje rolet zewnętrznych ZiiP120, ZiiP 95 i rolety typu XL. Modele ZIIIP 95 oraz ZIIIP 120 gwarantują ochronę przed słońcem i wiatrem, jak również pełne zaciemnienie. Ponadto produkty mogą zostać zintegrowane z elektryką pogodową lub systemami zdalnego sterowania, a szeroki wybór kolorów tkanin oraz konstrukcji, a także możliwość lakierowania ich na dowolny kolor z palety RAL gwarantują idealne dopasowanie do elewacji. Rolety ZiiP zostały wyposażone w zamki błyskawiczne zintegrowane z tkaniną.

Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne XL to kolejny cieszący się dużym powodzeniem wśród naszych Klientów produkt. Do najważniejszych cech rolety XL możemy zaliczyć system bezkasetowy, aluminiowe uchwyty, linkowe prowadnice ze stali nierdzewnej, możliwość zastosowania różnych wariantów belek dolnych, jak również wykonania produktu w wersji z napędem elektrycznym. Także tutaj Klienci mogą wybierać z szerokiej gamy tkanin.

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem rolet albo ogólnie nad wyborem skutecznych osłon przeciwsłonecznych, zapraszamy do kontaktu, pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie do Waszych potrzeb.

Zamów konsultację
Nasi Klienci o nas
Firma realizowała u mnie pergole SB400. Jestem bardzo zadowolony z jakości produktu jak również z profesjonalnej ekipy montażowej. Kontakt przedstawicieli firmy na najwyższym poziomie. Polecam. B. Szyjka
Super firma, rozsądne ceny, sprawny montaż i pełna kultura. Bez dwóch zdań profesjonaliści. Barbara Włodarczyk
Instalacja wykonana fachowo i szybko. Wszystko zgodnie z tym co mówił przedstawiciel firmy. Ekipa wszystko zrobiła estetycznie i posprzątała po sobie. POLECAM!!! Arkadiusz Nowosielski