kuchnie ogrodowe hyforia

Kuchnie ogrodowe w ofercie Hyforii

Dzięki naszemu profesjonalizmowi w zakresie doradztwa i montażu osłon przeciwsłonecznych zostaliśmy wytypowani jako oficjalny przedstawiciel marki QGesto i ich ekskluzywnych kuchni ogrodowych. Kuchnia zewnętrzna to kolejny ekskluzywny element zabudowy ogrodu, który pozwoli Wam na cieszenie się wolnym czasem z rodziną i znajomymi. 

Oferowane przez Hyforię kuchnie ogrodowe to naturalna konsekwencja naszej oferty i filozofii. Obojętnie, co zamawiają u nas nasi Klienci ich celem jest zwiększenie komfortu funkcjonowania. Kuchnie ogrodowe stanowią dopełnienie strefy komfortu, która tworzy się poprzez postawienie pergoli ogrodowej lub tarasowej. Takie miejsce aż prosi sie o dodatkową wygodę biesiady rodzinnej, wspólnie z przyjaciółmi, o czas spędzany razem na powietrzu przy dobrym jedzeniu. Te czynności jedzenie, odpoczynek i dobre towarzystwo towarzyszą nam od zawsze. 

Kuchnie ogrodowe, które Wam proponujemy, to najwyższej jakości urządzenia i osprzęt. Gwarantują wygodę użytkowania i bezpieczeństwo. Wnętrza kuchni chronione są przez otwieraną bramę, kryją grill gazowy z dodatkowym promiennikiem IR, zlew ze stali nierdzewnej z wbudowaną baterią, blat z kamienia lub konglomeratu do przygotowania potraw, dodatkowe półki oraz lodówkę. A żeby tego było mało, całość można przygotować do podłączenia zestawu TV.

Kuchnia ogrodowa to elegancki, nowoczesny i stylowy dodatek do Waszej nieruchomości.

Jesteś z Wrocławia, Opola bądź okolic i marzysz o jedynej w swoim rodzaju pergoli na wymiar? Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy z siedzibą przy ul. Kępskiej 2/315 w Opolu. Umów się telefonicznie lub mailowo na bezpłatny pomiar oraz wycenę już dziś. Zapraszamy!

Zamów konsultację
Nasi Klienci o nas
Firma realizowała u mnie pergole SB400. Jestem bardzo zadowolony z jakości produktu jak również z profesjonalnej ekipy montażowej. Kontakt przedstawicieli firmy na najwyższym poziomie. Polecam. B. Szyjka
Super firma, rozsądne ceny, sprawny montaż i pełna kultura. Bez dwóch zdań profesjonaliści. Barbara Włodarczyk
Instalacja wykonana fachowo i szybko. Wszystko zgodnie z tym co mówił przedstawiciel firmy. Ekipa wszystko zrobiła estetycznie i posprzątała po sobie. POLECAM!!! Arkadiusz Nowosielski