pergola ogrodowa sb400 hyforia (3)

Markizy tarasowe i balkonowe kojarzą nam się ze słoneczną Italią, z wakacjami, z letnim czasem upałów. Fajnie, kiedy jesteśmy nad morzem lub jeziorem w czasie kiedy temperatury na słońcu sięgają nieraz 40 stopni, ale co zrobić, kiedy chcemy odpocząć po pracy na tarasie domu albo nawet całkiem dużym balkonem? Wtedy markizy przychodzą nam z pomocą. Są lekkie, łatwo je zamontować, a także bardzo estetyczne. Dają nam cień i poprawiają jakość życia za całkiem nieduże pieniądze. Dodatkowym atutem mogą być ergonomia i prostota ich użytkowana, szczególnie jeśli zastosujemy elektryczne sterowanie markizami.

Do najważniejszych atutów markiz zaliczamy:

  1. Kontrola światła – wpuszczasz tyle słońca, ile potrzebujesz.
  2. Komfort – markizy zwiększają użyteczność balkonów i tarasów.
  3. Oszczędność – mniejsze zużycie energii w pomieszczeniach klimatyzowanych.
  4. Bezpieczeństwo – rozłożona markiza nie przepuszcza promieni UV.
  5. Trwałość – wysokiej jakości materiały markiz pozwalają na wieloletnie użytkowanie.
  6. Mobilność – prosta obsługa pozwala korzystać z markiz wtedy, gdy to potrzebne.

Jak widać to mocne argumenty, szczególnie kiedy weźmiemy pod uwagę postępujące coraz szybciej zmiany klimatyczne i średnie temperatur w ośrodkach miejskich. Jeśli zastanawiasz się czy kupić markizę czy może zwyczajny parasol słoneczny, przypomnij sobie, że markizy zacieniają całe wnętrze Twojego salonu. Przez wiele godzin, szczególnie z południowo-zachodniej strony, wnętrza bardzo się nagrzewają, osłona ich przed światłem słonecznym staje się koniecznością.

W naszej ofercie mamy cztery typy markiz:

Każda z nich spełnia swoje zadanie i wykonana jest z najwyższej klasy materiałów. Jeśli mielibyście pytania, zapraszamy do kontaktu, a z pewnością pomożemy dobrać właściwy produkt do Waszych potrzeb.

Zamów konsultację
Nasi Klienci o nas
Firma realizowała u mnie pergole SB400. Jestem bardzo zadowolony z jakości produktu jak również z profesjonalnej ekipy montażowej. Kontakt przedstawicieli firmy na najwyższym poziomie. Polecam. B. Szyjka
Super firma, rozsądne ceny, sprawny montaż i pełna kultura. Bez dwóch zdań profesjonaliści. Barbara Włodarczyk
Instalacja wykonana fachowo i szybko. Wszystko zgodnie z tym co mówił przedstawiciel firmy. Ekipa wszystko zrobiła estetycznie i posprzątała po sobie. POLECAM!!! Arkadiusz Nowosielski