Markizy w ofercie Hyforii

Markiza Palladio to najpopularniejsza markiza, łącząca w jednym produkcie zalety tkaniny i schowanie w kasecie z możliwością awaryjnego zwijania w wypadku zaniku prądu. Cechuje ją najlepszy stosunek jakości do ceny.
więcej
Markiza Corsica to topowy model w ofercie Hyforii. Cechuje ją łatwe sterowanie elektryczne i nowoczesny design.
więcej
Markiza Australia to tradycyjne rozwiązanie, które może być sterowane ręcznie i elektrycznie. Proste rozwiązanie dla każdego.
więcej

Markizy tarasowe i balkonowe

Nowoczesne markizy to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki dostępne dla każdego. Nasze markizy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą służyć przez lata. Palące słońce czy mżawka nie będą już przeszkodą do spędzania czasu na balkonie czy tarasie.

Markizy wysuwane stanowią praktyczną ochronę przed palącym słońcem, zapewniając nam przyjemny cień. Dzięki temu możemy korzystać z naszego balkonu lub tarasu, odpoczywając jednocześnie od upału. Ich mobilność sprawia, że możemy kontrolować ilość wpadającego światła, a dzięki blokowaniu promieni słonecznych pozwalają utrzymać stałą temperaturę pomieszczeń. Dzięki kompaktowym rozmiarom markizy sprawdzają się nie tylko na przestronnych tarasach, ale także na małych, osiedlowych balkonach czy w lokalach użyteczności publicznej.

Markizy wysuwane pozwalają na stworzenie swoistego zakątka relaksu czy miejsca spotkań i pracy, niezależnie od warunków pogodowych. Praca na balkonie z laptopem w słoneczny dzień nie będzie już problemem, to samo dotyczy uroczystości czy przyjacielskich spotkań na tarasie.

Dane techniczne:

 • Napęd elektryczny: TAK.
 • Napęd ręczny: zależnie od modelu.
 • Maksymalna szerokość: 7 m.
 • Maksymalny wysięg: 3,6 m.
 • Kaseta: TAK.
 • Kąty pochyłu: zależnie od modelu.
 • Poszycie: 147 wzorów.
 • Falbana: zależnie od modelu.
 • Kolorystyka: RAL.
markiza-hyforia-rysunek-techniczny_3
Potrzebujesz wyceny? Zamów pomiar!

Korzyści ze stosowania markiz

 1. Kontrola światła – wpuszczasz tyle słońca, ile potrzebujesz.
 2. hyforia markizy korzysciKomfort – markizy zwiększają użyteczność balkonów i tarasów.
 3. Oszczędność – mniejsze zużycie energii w pomieszczeniach klimatyzowanych.
 4. Bezpieczeństwo – rozłożona markiza nie przepuszcza promieni UV.
 5. Trwałość – wysokiej jakości materiały markiz pozwalają na wieloletnie użytkowanie.
 6. Mobilność – prosta obsługa pozwala korzystać z markiz wtedy, gdy to potrzebne.

Dlaczego warto zdecydować się na markizy? Oprócz ochrony przed światłem słonecznym i temperaturą, markizy balkonowe i tarasowe stanowią także swoisty element estetyczny naszego domu lub ogrodu.

Markizy pozwalają cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Tworzą przestrzeń dla towarzyskich spotkań, rodzinnych uroczystości, a także miejsce pracy. Letnie słońce nie będzie już więcej stanowić przeszkody w odpoczynku.

Ile kosztuje markiza

Koszty produkcji i montażu zależą bezpośrednio od wielkości i rodzaju zastosowanych markiz. Markizy wysuwane ręcznie są tańszym rozwiązaniem niż sterowane elektrycznie. 

Akcesoria do markiz

Akcesoria dodatkowe zwiększają komfort użytkowania każdej markizy. Warto więc przewidzieć w budżecie takie pozycje, aby zwiększyć komfort użytkowania markiz.

 • Czujnik wstrząsowy wiatru.
 • Oświetlenie LED (markiza Corsica).
 • Promiennik 2000W (sterowany pilotem).
 • Zestaw do czyszczenia.
 • Zestawy do impregnacji materiału.

Działamy na terenie:

Głównym obszarem naszego działania jest Górny i Dolny Śląsk, tereny od Bielska-Białej po Jelenią Górę.

Jednak jeśli traficie Państwo do nas z dalszej części Polski, zapraszamy do kontaktu.

Warunki naszych realizacji są zawsze ustalane indywidualnie.

mapa
Zamów konsultację
Nasi Klienci o nas
Firma realizowała u mnie pergole SB400. Jestem bardzo zadowolony z jakości produktu jak również z profesjonalnej ekipy montażowej. Kontakt przedstawicieli firmy na najwyższym poziomie. Polecam. B. Szyjka
Super firma, rozsądne ceny, sprawny montaż i pełna kultura. Bez dwóch zdań profesjonaliści. Barbara Włodarczyk
Instalacja wykonana fachowo i szybko. Wszystko zgodnie z tym co mówił przedstawiciel firmy. Ekipa wszystko zrobiła estetycznie i posprzątała po sobie. POLECAM!!! Arkadiusz Nowosielski

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.