O nas

Oferujemy najwyższej jakości pergole ogrodowe i tarasowe, markizy, żaluzje fasadowe i rolety.

Hyforia - strefy komfortu dla Ciebie


Nasza firma oferuje sprzęt i usługi, służące do poprawienia komfortu życia oraz użytkowania pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim pergole ogrodowe i tarasowe, zarówno wolnostojące, jak i  przyścienne, tworzące prywatne strefy komfortu w ogrodach i na tarasach Waszych domostw. Dodatkowo oferujemy markizy, żaluzje fasadowe i rolety. Tego typu urządzenia można łączyć ze sobą, zwiększając ich użyteczność. 

Doskonale wiemy, że nasi Klienci poszukują poprawy jakości życia swojego i swoich bliskich, stąd nasza oferta najczęściej jest całkowicie podporządkowana ich potrzebom i warunkom. Zawsze dokładamy starań by znaleźć jak najlepsze rozwiązania estetyczne i technologiczne. Nasze produkty są najwyższej, dostępnej na rynku, jakości. Klienci mogą liczyć na nasze doświadczenie, porady i serwis.

Oferta Hyforii kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Oczywiście, taki produkt jak pergola jest głównie dedykowany dla użytkowników indywidualnych, którzy pragną stworzyć dla siebie przestrzeń, zagospodarowującą ich ogrody i przydomowe tarasy. Jednak każda sprzedaż jest u nas poprzedzona dokładnym wywiadem, wizją lokalną, pomiarami, dlatego że tworzymy projekty zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem, a to pozwala nam dokładnie wycenić całość inwestycji.

MarcinMarcin Wereszczyński

Marketing i technologie

Telefon: 698 647 300

Inżynier mechaniki i budowy maszyn, fan gry na gitarze i żeglarstwa. Posiada prawie dziesięcioletnie doświadczenie w branży osłon przeciwsłonecznych.

PatrykPatryk Laskowski

Marketing i sprzedaż

Telefon: 698 647 900

Specjalista w zakresie marketingu oraz sprzedaży, zainteresowania to góry, rower, modelarstwo i grafika. Posiada wieloletnie doświadczenie w handlu.