Hyforia - strefy komfortu dla Ciebie

Nasza firma oferuje sprzęt i usługi, służące do poprawienia komfortu życia oraz użytkowania pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim pergole ogrodowe i tarasowe, zarówno wolnostojące, jak i  przyścienne, tworzące prywatne strefy komfortu w ogrodach i na tarasach Waszych domostw. Dodatkowo oferujemy markizy, żaluzje fasadowe i rolety. Tego typu urządzenia można łączyć ze sobą, zwiększając ich użyteczność. 

Doskonale wiemy, że nasi Klienci poszukują poprawy jakości życia swojego i swoich bliskich, stąd nasza oferta najczęściej jest całkowicie podporządkowana ich potrzebom i warunkom. Zawsze dokładamy starań by znaleźć jak najlepsze rozwiązania estetyczne i technologiczne. Nasze produkty są najwyższej, dostępnej na rynku, jakości. Klienci mogą liczyć na nasze doświadczenie, porady i serwis.

Oferta Hyforii kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Oczywiście, taki produkt jak pergola jest głównie dedykowany dla użytkowników indywidualnych, którzy pragną stworzyć dla siebie przestrzeń, zagospodarowującą ich ogrody i przydomowe tarasy. Jednak każda sprzedaż jest u nas poprzedzona dokładnym wywiadem, wizją lokalną, pomiarami, dlatego że tworzymy projekty zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem, a to pozwala nam dokładnie wycenić całość inwestycji.

Rectangle 63
Marcin Wereszczyński Marketing i technologie
Inżynier mechaniki i budowy maszyn, fan gry na gitarze i żeglarstwa. 6 lat doświadczenia w branży osłon przeciwsłonecznych.
Patryk
Patryk Laskowski Marketing i sprzedaż
Specjalista w zakresie marketingu oraz sprzedaży, zainteresowania to góry, rower, modelarstwo i grafika. Wieloletnie doświadczenia w handlu.

Fazy realizacji projektu

01
spotkanie Zbieramy wszelkie niezbędne informacje na temat Waszych potrzeb. Doradzamy jak przygotować się do realizacji projektu.
02
doradztwo Każda wycena jest indywidualna, uwzględnia wszystkie użyte materiały, urządzenia i czas realizacji. Przed realizacją dostaniecie szczegółową specyfikację projektu.
03
Wycena i umowa Po wizycie wstępnej, etapie konsultacji o doradztwa, dokonujemy analizy i wyceny całego projektu, na tej podstawie formułowana jest umowa realizacji.
04
Projektowanie Tworzymy konkretne rozwiązania techniczne, zgodnie z danymi zebranymi podczas spotkania. Nasze projekty są najlepszym rozwiązaniem technicznym i estetycznym.
05
Realizacja W zależności od warunków, realizacje - poza fazami ustaleń, projektowania i wycen - trwają od 2 do 3 dni.
06
Obsługa posprzedażowa Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na nasze produkty. Oferujemy jednak znacznie szerszy zakres obsługi.

Działamy na terenie:

mapa
Opole
Opolszczyzna

 

Wrocław
Dolny Śląsk

 

Katowice
Górny Śląsk

 

Zamów konsultację
Nasi Klienci o nas
Firma realizowała u mnie pergole SB400. Jestem bardzo zadowolony z jakości produktu jak również z profesjonalnej ekipy montażowej. Kontakt przedstawicieli firmy na najwyższym poziomie. Polecam. B. Szyjka
Super firma, rozsądne ceny, sprawny montaż i pełna kultura. Bez dwóch zdań profesjonaliści. Barbara Włodarczyk
Instalacja wykonana fachowo i szybko. Wszystko zgodnie z tym co mówił przedstawiciel firmy. Ekipa wszystko zrobiła estetycznie i posprzątała po sobie. POLECAM!!! Arkadiusz Nowosielski

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.