Rolety zewnętrzne

Chcesz zapewnić sobie maksymalną prywatność, a przy okazji szukasz nowoczesnej ochrony przeciwsłonecznej? Hyforia oferuje nowoczesne rolety ekranowe, które tworzą na powierzchni okna jednolitą powierzchnię która zaciemnia i przysłania. Materiałowe rolety zewnętrzne sprawią, że bez problemu poradzisz sobie z rażącym słońcem, a także zapewnisz sobie maksymalny poziom intymności i komfortu pracy czy wypoczynku.

Roleta zewnętrzna typu ZiiP120

ZiiP120 to jeden z typów rolet ekranowych – refleksoli. Wymiary rolety to 4 metry szerokości i 4 metry wysokości. Roleta wykonana jest z wodoodpornej trwałej tkaniny, którą chroni kaseta.

Roleta wyposażona jest w napęd elektryczny i mechanizm zamka ZiiiP, który niweluje prześwity i zapewnia wysoką odporność wiatrową. Roleta idealnie chroni przed promieniowaniem UV i pozwala na regulację nasłonecznienia. Dodatkowy czujnik wiatrowy może automatycznie podnosić roletę. Rolety ZiiP120 to bardzo dobre rozwiązanie, kiedy zależy nam na prywatności i widoczności jednocześnie. Tego typu rolety pozwalają na skuteczne oddzielenie się od otoczenia i sterowanie światłocieniem w pomieszczeniach lub pod pergolą ogrodową albo tarasową. Roleta do zabudowy typy ZiiP120 posiada możliwość wykonania oprawy tynkarskiej na przedzie kasety.

Dokument do pobrania:

Roleta zewnętrzna typu ZiiP95

Jest to pionowa osłona przeciwsłoneczna z bocznymi zamkami, o szerokości 2,7 metrów i wysokości 3 metrów. Tkanina wykonana z wodoodpornego trwałego materiału w różnych kolorach. Pełna kaseta chroni tkaninę.

Wyposażona jest w napęd elektryczny i mechanizm zamka ZiiiP, który niweluje prześwity. Roleta idealnie chroni przed promieniowaniem UV i pozwala na regulację nasłonecznienia. Istnieje możliwość montażu podtynkowego, wnękowego lub ściennego, a także lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

Dodatkowy czujnik wiatrowy może automatycznie podnosić roletę.

Dokument do pobrania:

Roleta bezkasetowa XL

Popularna zasłona przeciwsłoneczna – Refleksol XL. Zastosowanie tej rolety może być zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. W zastosowaniu zewnętrznym wymiary rolety wynosić mogą 3 metry wysokości i 3 metry szerokości, natomiast w przypadku rolet z zastosowaniem wewnętrznym: 4 metry maksymalnej szerokości i 4 metry maksymalnie wysokości.

W ofercie jest szeroka gama tkanin, aluminiowe uchwyty, a także różnorodne warianty belek dolnych. Roleta XL wyposażona może być w napęd elektryczny lub ręczny. Roleta idealnie chroni przed promieniowaniem UV i pozwala na regulację nasłonecznienia. Istnieje możliwość montażu wnękowego lub ściennego, a także lakierowania na dowolny kolor RAL.

Dokument do pobrania:

Zalety rolet zewnętrznych Hyforia
Jakość rolet
Jakość
wysokiej jakości materiały o różnorodnej kolorystyce.
Lekkość rolet
Lekkość
lżejsza alternatywa do standardowych żaluzji.
Mechanizm zamka błyskawicznego Ziiip
Mechanizm zamka błyskawicznego Ziiip
pełna kontrola zaciemnienia i ochrona przed promieniowaniem UV.
Dowolny montaż rolet zewnętrznych
Dowolny montaż
Ścienny, sufitowy i podtynkowy – montaż dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań.
Rolety na wymiar
Rolety na wymiar
produkt idealnie skrojony na Twoją miarę.
System rolet wolnowiszących
System wolno wiszący
dostępny dla rolet z montażem zewnętrznym.

Rolety zewnętrzne na wymiar

W naszym klimacie pogoda bywa kapryśna, a ostatnie letnie sezony potrafią zaskoczyć naprawdę tropikalną aurą. Warto wówczas zadbać o odpowiednią osłonę pomieszczeń przed palącymi promieniami. Rolety zewnętrzne na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią estetyczne i jednocześnie funkcjonalne ułatwienia w codziennym życiu. Rolety zewnętrzne Hyforia to synonim komfortu i elegancji.

Nasze rolety zewnętrzne są wyposażone w innowacyjny mechanizm zamka błyskawicznego ZiiiP. Dodatkowo mogą stanowić dopełnienie Twojego designu - szeroka gama kolorów pozwala na idealne dopasowanie do stylu Twoich wnętrz bez dodatkowych kosztów.

Rolety Hyforia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem nowoczesnych systemów, aby maksymalnie podnieść komfort i łatwość użytkowania. Różnorodne tkaniny, pełna paleta barw powodują, że Twoje rolety nie będą tylko użyteczne, ale także mogą stanowić element dekoracyjny Twoich wnętrz. Idealnie dopasują się do różnorodnych stylów - od tradycyjnych po te nowoczesne. Rolety zewnętrzne w naszej ofercie zapewniają prywatność, świetnie sprawdzą się przy ochronie przeciwsłonecznej.

Istnieje możliwość montażu ściennego oraz sufitowego.

Rolety zewnętrzne na wymiar

Tkaniny w roletach zewnętrznych, refleksolach

W ofercie Hyforii znajdują się trzy rodzaje rolet zewnętrznych: rolety ZiiP120, rolety ZiiP95 i rolety XL, wszystkie doskonale spełniają główne zadanie – sterują zacienieniem przestrzeni wewnątrz pomieszczeń, w tym pergol ogrodowych i tarasowych. Rolety wykonane jest z wodoodpornej trwałej tkaniny z włókien poliestrowych pokrywanych PVC lub posiadają w swoim składzie domieszkę włókna szklanego. Tkaniny te są wyjątkowo odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz utrzymują przez wiele niezmienne wybarwienie kolorów. Stosowane w naszych roletach tkaniny typu HIGH-TEX, skutecznie ograniczają powstawanie kontrastów tworzących się podczas wpadania promieni słonecznych, zachowując dobrą widoczność na zewnątrz.

Korzyści ze stosowania rolet zewnętrznych	Trwałość
Trwałość
- wysokiej jakości materiały pozwalają na wieloletnie użytkowanie.	Lekkość
Lekkość
- lżejsza alternatywa do standardowych żaluzji.	Mechanizm zamka błyskawicznego ZiiiP
Mechanizm zamka błyskawicznego ZiiiP
- pełna kontrola zaciemnienia i ochrona przed promieniowaniem UV.	Montaż ścienny, sufitowy i podtynkowy
Montaż ścienny, sufitowy i podtynkowy
– montaż dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań.	Rolety na wymiar
Rolety na wymiar
- produkt idealnie skrojony na Twoją miarę.	Mobilność
Mobilność
- prosta obsługa pozwala korzystać z nich wg. potrzeb.

Ile kosztują rolety

Na ostateczną cenę rolet wpływają nie tylko jej wymiary, ale także dobrana gama kolorystyczna materiału. Standardowe kolory, czyli grafit strukturalny i biały - są w cenie podstawowej, za dopłatą stosowane są inne kolory z palety RAL. Ponadto do ceny należy doliczyć wszelkie wyposażenie dodatkowe w postaci oświetlenia czy elektrycznego sterowania.