Rolety zewnętrzne i wewnętrzne w ofercie Hyforii

Nowoczesne rolety z zamkiem ZiiP120. Zapinane rolety zewnętrzne na pogodę i niepogodę.
więcej
Nowoczesne rolety z zamkiem ZiiP95. Zapinane rolety zewnętrzne na pogodę i niepogodę.
więcej
Nowoczesne rolety XL - wewnętrznego i zewnętrznego użytku.
więcej

Rolety zewnętrzne na wymiar

W naszym klimacie pogoda bywa kapryśna, a ostatnie letnie sezony potrafią zaskoczyć naprawdę tropikalną aurą. Warto wówczas zadbać o odpowiednią osłonę pomieszczeń przed palącymi promieniami. Rolety zewnętrzne na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią estetyczne i jednocześnie funkcjonalne ułatwienia w codziennym życiu. Rolety zewnętrzne Hyforia to synonim komfortu i elegancji.

Nasze rolety zewnętrzne są wyposażone w system bezkasetowy oraz innowacyjny mechanizm zamka błyskawicznego ZiiiP. Dodatkowo mogą stanowić dopełnienie Twojego designu – szeroka gama kolorów pozwala na idealne dopasowanie do stylu Twoich wnętrz bez dodatkowych kosztów.

Rolety Hyforia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem nowoczesnych systemów, aby maksymalnie podnieść komfort i łatwość użytkowania. Różnorodne tkaniny, pełna paleta barw powodują, że Twoje rolety nie będą tylko użyteczne, ale także mogą stanowić element dekoracyjny Twoich wnętrz. Idealnie dopasują się do różnorodnych stylów - od tradycyjnych po te nowoczesne. Rolety zewnętrzne w naszej ofercie zapewniają  prywatność, świetnie sprawdzą się przy ochronie przeciwsłonecznej.

Istnieje możliwość montażu ściennego oraz sufitowego. 


Rodzaje rolet zewnętrznych

W ofercie Hyforii mamy trzy rodzaje rolet zewnętrznych: rolety ZiiP120, rolety ZiiP95 i rolety XL, wszystkie doskonale spełniają główne zadanie – sterują na zacienieniem wnętrz lub przestrzeni wewnątrz pergol ogrodowych i tarasowych.

 • Roleta ZiiP120 o maksymalnych wymiarach 5m x 4m wykonana z wodoodpornej tkaniny w różnych kolorach. Pełna kaseta chroniąca tkaninę. Wyposażona w napęd elektryczny i mechanizm zamka ZiiiP, który niweluje prześwity. Roleta idealnie chroni przed promieniowaniem UV i pozwala na regulację nasłonecznienia. Możliwość montażu podtynkowego, wnękowego lub ściennego, a także lakierowania na dowolny kolor z palety RAL. Dodatkowy czujnik wiatrowy może automatycznie podnosić roletę.

 • Roleta ZiiP95 o maksymalnych wymiarach 2,7m x 3m wykonana z wodoodpornej tkaniny w różnych kolorach. Pełna kaseta chroniąca tkaninę. Wyposażona w napęd elektryczny i mechanizm zamka ZiiiP, który niweluje prześwity. Roleta idealnie chroni przed promieniowaniem UV i pozwala na regulację nasłonecznienia. Możliwość montażu podtynkowego, wnękowego lub ściennego, a także lakierowania na dowolny kolor z palety RAL. Dodatkowy czujnik wiatrowy może automatycznie podnosić roletę.

 • Roleta XL o maksymalnych wymiarach 4m x 4m (wew. 3m x 3m). Do wyboru szeroka gama tkanin, aluminiowe uchwyty, a także różnorodne warianty belek dolnych. Wyposażona w napęd elektryczny oraz prowadnice linkowe ze stali nierdzewnej. Roleta idealnie chroni przed promieniowaniem UV i pozwala na regulację nasłonecznienia. Istnieje możliwość montażu wnękowego lub ściennego, a także lakierowania na dowolny kolor RAL.

Właściwości:

 •     Kaseta do montażu podtynkowego.
 •     Kaseta do montażu wnękowego lub ściennego.
 •     Szeroka gama tkanin.
 •     Napęd elektryczny.
 •     Alternatywa dla żaluzji.
 •     Dostępny wariant samonośny.
 •     Mechanizm zamka błyskawicznego ZiiiP - zależnie od modelu.
 •     Dostęp do rewizji od spodu kasety.
 •     Dwuczęściowa prowadnica z uszczelkami kompensującymi.
 • System bezkasetowy.
 • Aluminiowe uchwyty.
 • Prowadnice linkowe ze stali nierdzewnej.
 • System w wersji wolno wiszącej tylko przy montażu zewnętrznym.
 • Możliwość zastosowania różnych wariantów belek dolnych.
 • Możliwość lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.
 • Montaż ścienny i sufitowy.
rolety-zewnetrzne-hyforia-rys-techniczny_4
Potrzebujesz wyceny? Zamów pomiar!

Korzyści ze stosowania rolet

 1. hyforia rolety korzysciJakość – wysokiej jakości materiały o różnorodnej kolorystyce.
 2. hyforia rolety korzysciLekkość – lżejsza alternatywa do standardowych żaluzji.
 3. hyforia rolety korzysciMechanizm zamka błyskawicznego Ziiip – pełna kontrola zaciemnienia i ochrona przed promieniowaniem UV.

 4. hyforia rolety korzysciMontaż ścienny, sufitowy i podtynkowy – montaż dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań.

 5. hyforia rolety korzysciRolety na wymiar – produkt idealnie skrojony na Twoją miarę.

 6. hyforia rolety korzysciSystem wolno wiszący – dostępny dla rolet z montażem zewnętrznym.

Dlaczego warto zdecydować się na pergolę? Oprócz wielu funkcjonalności, pergole ogrodowe stanowią także swoisty element estetyczny naszego domu lub ogrodu. Mogą pełnić różnorodne funkcje, a my możemy dostosowywać je do bieżących potrzeb.

Pergole stanowią idealne miejsce dla każdego! Pozwalają cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu niezależnie od pogody – chronią przed słońcem, wiatrem i deszczem. Pergole to przestrzeń dla towarzyskich spotkań, rodzinnych uroczystości, a także miejsce pracy – z dala od domowego zgiełku, bez poczucia dyskomfortu przeszkadzania innym domownikom. Ponadto pergola może stać się naszą prywatną strefą relaksu i komfortu – świetnie sprawdzi się jako przydomowe spa z jacuzzi czy kącik czytelniczy, a także kino na wolnym powietrzu.

Ile kosztują rolety

Na ostateczną cenę rolet wpływają nie tylko jej wymiary, ale także gama kolorystyczna. Standardowe kolory, czyli grafit strukturalny i biały - są w cenie podstawowej, za dopłatą stosowane są inne kolory z palety RAL. Ponadto do ceny należy doliczyć wszelkie wyposażenie dodatkowe w postaci oświetlenia czy elektrycznego sterowania.

Akcesoria do rolet

Acesoria dodatkowe zwiększają komfort użytkowania rolet. Warto więc przewidzieć w budżecie takie pozycje jak oświetlenie czy promienniki ciepła, dzięki którym będziemy mogli przebywać na świeżym powietrzu o wiele dłużej.

 • Promienniki ciepła.
 • Oświetlenie.
 • System automatyki pogodowej.
 • Nagłośnienie.


Działamy na terenie:

Głównym obszarem naszego działania jest Górny i Dolny Śląsk, tereny od Bielska-Białej po Jelenią Górę.

Jednak jeśli traficie Państwo do nas z dalszej części Polski, zapraszamy do kontaktu.

Warunki naszych realizacji są zawsze ustalane indywidualnie.

mapa
Zamów konsultację
Nasi Klienci o nas
Firma realizowała u mnie pergole SB400. Jestem bardzo zadowolony z jakości produktu jak również z profesjonalnej ekipy montażowej. Kontakt przedstawicieli firmy na najwyższym poziomie. Polecam. B. Szyjka
Super firma, rozsądne ceny, sprawny montaż i pełna kultura. Bez dwóch zdań profesjonaliści. Barbara Włodarczyk
Instalacja wykonana fachowo i szybko. Wszystko zgodnie z tym co mówił przedstawiciel firmy. Ekipa wszystko zrobiła estetycznie i posprzątała po sobie. POLECAM!!! Arkadiusz Nowosielski