Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne na wymiar Wrocław Opole

Rolety – Opole

Tyle słońca w całym mieście! Ty jednak wolałbyś spokojnie usiąść w cieniu, wypić orzeźwiający napój i schodzić się, korzystając z domowej klimatyzacji. Choć w naszym klimacie pogoda bywa kapryśna, to ostatnie letnie sezony potrafią zaskoczyć naprawdę tropikalną aurą. Warto wówczas zadbać o odpowiednią osłonę pomieszczeń przed palącymi promieniami. Rolety zewnętrzne na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią estetyczne i jednocześnie funkcjonalne ułatwienia w codziennym życiu. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

View More

Nowoczesne rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne
dla Klientów z Wrocławia, Opola i okolic

Z pewnością wiele razy miałeś w życiu styczność z różnego rodzaju osłonami przeciwsłonecznymi w budynkach. Od popularnych kilkadziesiąt lat temu zasłon aż po materiałowe lub wykonane z różnych tworzyw i metali rolety zewnętrzne. Hyforia to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania w zakresie profesjonalnego doboru i montażu osłon przeciwsłonecznych, takich jak wykonane z tkaniny rolety zewnętrzne. W naszej ofercie znajdziesz marki SELT, Gorbi, Vertex, Warema, Markilux, Renson, Anwis, Somfy czy DOMO-SYSTEM. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Rolety zewnętrzne zapewniające maksymalną prywatność w dobrej cenie

Z pewnością zastanawiasz się, co wyróżnia oferowane przez nas rolety. Przede wszystkim – idealne dopasowanie do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Modele ZIIIP 95 oraz ZIIIP 120 gwarantują ochronę przed słońcem i wiatrem, jak również pełne zaciemnienie. Ponadto produkty mogą zostać zintegrowane z elektryką pogodową lub systemami zdalnego sterowania, a szeroki wybór kolorów tkanin oraz konstrukcji, a także możliwość lakierowania ich na dowolny kolor z palety RAL gwarantują idealne dopasowanie do elewacji. Rolety ZIIIP zostały wyposażone w zamki błyskawiczne zintegrowane z tkaniną.

Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne XL to kolejny cieszący się dużym powodzeniem wśród naszych Klientów produkt. Do najważniejszych cech rolety XL możemy zaliczyć system bezkasetowy, aluminiowe uchwyty, linkowe prowadnice ze stali nierdzewnej, możliwość zastosowania różnych wariantów belek dolnych, jak również wykonania produktu w wersji z napędem elektrycznym. Także tutaj Klienci mogą wybierać z szerokiej gamy tkanin.

Osłona przed słońcem, deszczem i wiatrem. Ciesz się tarasem w każdych warunkach.

Dzięki dodatkowemu oświetleniu LED możesz odpoczywać także po zmroku.

Odpoczywaj
i pracuj na świeżym powietrzu.

Lakierowanie na dowolny kolor z palety RAL.

Zwiększ użytkową powierzchnię domu.

Kompleksowa dostawa i montaż.

Zaufaj specjalistom od doboru i montażu rolet zewnętrznych na wymiar
– firmie Hyforia

Budujesz dom, urządzasz się w nowym apartamencie i szukasz firmy, która wykona dla Ciebie solidne, skuteczne, estetyczne osłony przeciwsłoneczne? Z Hyforią możesz mieć pewność, że zyskasz to, co najlepsze. Twoje dzieci będą spały spokojnie w nawet największe upały, a popołudniowe drzemki w słoneczne dni staną się chwilą wytchnienia od rozpalonych słońcem miejskich ulic. Gwarantujemy bezpłatną wizję lokalną we Wrocławiu, Opolu, profesjonalny pomiar i wycenę, a przede wszystkim – indywidualne podejście do każdego Klienta. Zadzwoń już dziś i umów się na wybrany termin. Popraw komfort życia swoich najbliższych z nowoczesnymi roletami zewnętrznymi!

Formularz kontaktowy