Żaluzje fasadowe i aluminiowe Wrocław | Hyforia Opole

Żaluzje fasadowe – specjaliści z Opola

Istnieje mnóstwo sposobów na to, by zatrzymać promienie słoneczne przed dostawaniem się do wnętrza domu. Jeśli cenisz sobie minimalistyczną estetykę oraz idealny porządek w pomieszczeniach, poznaj zalety żaluzji fasadowych. Dzięki tej nowoczesnej konstrukcji zrezygnujesz z zasłon gromadzących kurz i roztocza bądź zapomnisz o wewnętrznych roletach, które szybko się niszczą, a przy tym nie zawsze upiększają okna. Sprawdź, w jakie funkcjonalności wyposażone są żaluzje C80 oraz Z90!

View More

Żaluzje fasadowe z napędem elektrycznym

Dostępne w ofercie naszej firmy żaluzje fasadowe pozwolą Ci stworzyć przyjemny cień w domu, jednocześnie w nowoczesny sposób zdobiąc elewację budynku. Obydwa modele – C80 oraz Z90 – wyposażone są w elektryczny napęd sterujący kątem pochyłu lameli, umożliwiając tym samym swobodną regulację natężenia naturalnego światła. Żaluzje lakierowane są proszkowo na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu możesz precyzyjnie dobrać ich odcień do pozostałych elementów zewnętrznych.

Dostawa oraz montaż żaluzji fasadowych na terenie Opola, Wrocławia i okolic

Żaluzje C80 zbudowane są z lameli w kształcie litery C z zawiniętymi brzegami, które pozwalają osiągnąć jeszcze lepszą wytrzymałość i większe zaciemnienie. W modelu Z90 lamele mają kształt litery Z, a obydwa warianty nadają się do zabudowy podtynkowej. Zastanawiasz się, którą wersję wybrać do swojego domu? Sprawdź, czym różnią się żaluzje C80 i Z90, a w razie dodatkowych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do współpracy na terenie Opola, Wrocławia, jak również innych miejscowości.

Cenisz sobie swobodę decydowania o natężeniu światła w pomieszczeniach? Chcesz, by Twój dom równie imponująco prezentował się na zewnątrz, co w środku? Aluminiowe żaluzje fasadowe to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnej architektury. Przekonaj się o tym, współpracując z firmą Hyforia – specjalistami od osłon przeciwsłonecznych!

Osłona przed słońcem, deszczem i wiatrem. Ciesz się tarasem w każdych warunkach.

Dzięki dodatkowemu oświetleniu LED możesz odpoczywać także po zmroku.

Odpoczywaj
i pracuj na świeżym powietrzu.

Lakierowanie na dowolny kolor z palety RAL.

Zwiększ użytkową powierzchnię domu.

Kompleksowa dostawa i montaż.

Formularz kontaktowy