Oferta nowoczesnych żaluzji fasadowych

Nowoczesna podtynkowa żaluzja z pełną regulacją z lamelami w kształcie litery C.
więcej
Nowoczesna żaluzja do montażu podtynkowego z pełną regulacją kąta pochylenia lameli.
więcej

Nowoczesne żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe to nowoczesna alternatywa dla standardowych rolet wewnętrznych. W przeciwieństwie do rolet, dzięki żaluzjom fasadowym możemy regulować nasłonecznienie jednocześnie na całej powierzchni okna.

Nasze żaluzje montowane są od zewnątrz, dzięki temu we wnętrzach nie zbierają kurzu ani roztoczy. Można je montować zarówno nad-, jak i podtynkowo, dzięki czemu mogą stanowić estetyczny element fasady lub jej minimalistyczne wykończenie.

Konstrukcja wykonana z najlepszej jakości materiałów pozwala na regulowanie poziomu promieni słonecznych, pomaga w utrzymywaniu stałej temperatury we wnętrzach, a dzięki elektrycznemu sterowaniu żaluzje fasadowe są proste w obsłudze. Całość jest odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu inwestycja posłuży nam przez lata.

Ponadto żaluzje fasadowe dzięki połączeniu z odpowiednią aplikacją, mogą być sterowane zdalnie, co zdecydowanie podnosi poziom komfortu użytkowania, a czujnik wiatru może automatycznie podnieś żaluzję.

Właściwości:

 • Kaseta z ekstrudowanego aluminium.
 • Prowadnice z ekstrudowanego aluminium.
 • Dostępna wersja samonośna Cube lub Oval.
 • Lamele w kształcie liter Z oraz C z zawiniętymi brzegami, zapewniającymi dodatkową wytrzymałość
 • Płynne sterowanie katem pochyłu lameli swobodna regulacje natężenia światła.
 • Zawinięte otwory w lamelach chroniące tasiemki przed przetarciem.
 • Sworznie ze stopu cynku i aluminium.
 • Elementy tekstylne z poliestru utrwalane termicznie,  odporne na rozciąganie, przecieranie i oddziaływanie promieni UV, drabinki wzmocnione aramidem.
 • Konstrukcja lakierowana proszkowo.
 • Możliwość zabudowy podtynkowej.
 • Opcja tworzenia dowolnej ilości modułów.
 • Napęd ręczny lub elektryczny.
 • Dla systemów Cube lub Oval tylko napęd elektryczny.
zaluzje-fasadowe-hyforia-rys-techniczny-rozmiary_3
Potrzebujesz wyceny? Zamów pomiar!

Korzyści ze stosowania żaluzji fasadowych

 1. Lekkość – proste i estetyczne konstrukcje dopasowane do każdej architektury.
 2. hyforia zaluzje korzysciHigiena – alternatywa dla rolet wewnętrznych, które zbierają kurz i roztocza.
 3. hyforia zaluzje korzysciNowoczesny design fasady budynku.

 4. hyforia zaluzje korzysciFunkcjonalność – płynne sterowanie światłem.

 5. hyforia zaluzje korzysciPraktyczność – możliwość łączenia dowolnej ilości modułów.

 6. hyforia zaluzje korzysciNowoczesność – sterowanie elektryczne i kompatybilność ze smart domem.

Dlaczego warto zdecydować się na żaluzje fasadowe? Żaluzje fasadowe to współczesna alternatywa dla tradycyjnych rolet. Idealnie sprawdzą się w niemalże każdym stylu architektonicznym, szczególnie w nowoczesnym budownictwie. Ich minimalizm i różnorodność kolorystyczna powodują, że perfekcyjne wkomponują się w fasady budynków.

Żaluzje wykonane są z najwyższej klasy materiałów, które dodatkowo są zabezpieczane lakierem. Dzięki temu produkt jest odporny na słońce, deszcz, wiatr, a także na długotrwałą wilgoć. Żaluzje mogą być montowane natynkowo i stanowić nieprzeciętny element dekoracyjny – szeroka paleta kolorów pozwala na doskonałe dopasowanie do różnych stylów architektonicznych i kolorów elewacji. Możliwość montażu podtynkowego zapewnia minimalistyczną ingerencję w wygląd budynku przy pełnej funkcjonalności żaluzji.
Stosując żaluzje fasadowe, zapewniamy sobie kontrolę naświetlenia wnętrz, a także utrzymanie odpowiedniej stałej temperatury. Dodatkowo w pomieszczeniach klimatyzowanych pozwalają zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.

Ile kosztują żaluzje fasadowe

Hyforia posiada w swojej ofercie dwa rodzaje żaluzji fasadowych - typu Z i C. Głównym czynnikiem, rzutującym na cenę jest oczywiście wielkość i ilość zamawianych żaluzji. Na cenę mają też wpływ warunki montażu żaluzji - np. wysokość budynków.

Działamy na terenie:

Głównym obszarem naszego działania jest Górny i Dolny Śląsk, tereny od Bielska-Białej po Jelenią Górę.

Jednak jeśli traficie Państwo do nas z dalszej części Polski, zapraszamy do kontaktu.

Warunki naszych realizacji są zawsze ustalane indywidualnie.

mapa
Zamów konsultację
Nasi Klienci o nas
Firma realizowała u mnie pergole SB400. Jestem bardzo zadowolony z jakości produktu jak również z profesjonalnej ekipy montażowej. Kontakt przedstawicieli firmy na najwyższym poziomie. Polecam. B. Szyjka
Super firma, rozsądne ceny, sprawny montaż i pełna kultura. Bez dwóch zdań profesjonaliści. Barbara Włodarczyk
Instalacja wykonana fachowo i szybko. Wszystko zgodnie z tym co mówił przedstawiciel firmy. Ekipa wszystko zrobiła estetycznie i posprzątała po sobie. POLECAM!!! Arkadiusz Nowosielski

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.